Elmas Kaynaklı Özel Takımlar

Elmas Kaynaklı Özel Takımlar;

Elmas Makina’nın spesifik ürünlerindendir. Özellikle tesisat ek parçaları, vana, su armatürleri üreticilerinin kullandığı seri üretim transfer tezgahlarının performansını ve dolayısıyla müşterilerimizin imalat verimliliğini maksimum seviyeye yükseltmek amaçlı kullanılmaktadır.  Karmaşık form ve kademelerin verilebildiği bu kombine ölçümlenmiş takımlar birden fazla işlem gerektiren operasyonları, tek işleme ile tamamlama amaçlı tasarlanmıştır. Söz konusu özel tasarım ile, müşterilerimiz işleme süresi dahilinde üretim sürecini minimize etmektedir.


Elmas Makina,
özel tasarım Elmas Kaynaklı Takım üretiminde TÜRKİYE sanayi piyasasında Lider Firma Vasfını Taşımaktadır.

Örnek

Elmas Kayaklı Özel Takımlar

 

Elmas Makina müşterilerine daima kaliteli, hızlı, verimli özel kesici takım üretmeyi hedeflemektedir. Kârlılığınızı arttırmak, zamandan tasarruf etmek adına bizim ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize en uygun maliyet ile özel hazırlanmış takımların kullanma imkanı sunuyoruz.

Bizlere info@elmasmakina.com.tr mail adresinden, İletişim Sayfasındaki formdan veya +90 212 674 34 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Elmas Kaynaklı Özel TakımlarKarbür Özel FrezelerOtomat Torna TakımlarıKarbür Kılavuz ve Pafta ÜretimiStandart Karbür FrezelerStandart Karbür Matkaplar ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tek bir firmadan temiz edebilirsiniz.

Elmas Makina, Türkiye’de tüm üretim sektörlerinin birincil ihtiyacı kesici ve delici özel takım imalatını yapmaya her daim hazırdır. Bu bağlamda;

  • Personelimiz, sürekli eğitime tabi tutulmaktadır. Bölümünde uzman ve profesyoneller ile çalışmayı tercih ederiz.
  • Üretim için makina, yazılım, imalat süreci ve teslimat konusunda en son teknolojiyi kullanıyoruz.
  • Yalnızca üretici tarafından sağlanan üretim standartlarıyla garanti edilen hammaddeleri kullanırız.
  • En iyisine karar verebilmeniz için ayrıntılı ve şeffaf teklifler sunuyoruz.
  • Size makul maliyetlerle en yüksek kaliteyi ve profesyonellik vermeyi taahhüt ediyoruz.

Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.