Makina Parkuru

Makina Parkuru

Elmas Makina,

Kesici takım imalatında, takımda hedeflenen yüksek hassasiyet ve uzun ömürlülük amacı ile Makina Parkuru bölümünde yüksek teknoloji ürünü 5 Eksen CNC Bileme tezgahları kullanmaktadır. Sürekli güncellenen teknoloji platformunda, 5 Eksen CNC Bileme Tezgahlarının yazılım alt yapısı ve teknik donanımlarının ileri seviyede tutulması firmamızın geleceğine yaptığı yatırımların en başında gelmektedir. Geleceğin Özel Kesici Takım Üretimi aşamalarında yazılımın önemini bugünden kavramış olmak bizi geleceğe taşıyacak anlayışın alt yapısı olacaktır. 

Elmas Makina bünyesinde günümüz itibari ile aktif olarak çalışmakta olan 6 adet 5 Eksen CNC Bileme tezgahı bulunmakta olup, bu kapasite ile TÜRKİYE özel kesici takım imalatı üretiminde önde gelen firmalardan birisidir.

CNC Torna Tezgahı

1 Adet

CNC Dik İşleme Merkezi

2 Adet

Konvensiyonel Freze Tezgahı

3 Adet

Konvensiyonel Torna Tezgahı

2 Adet

Vida Taşlama Tezgahı

4 Adet

Universal Takım Bileme Tezgahı

9 Adet

Universal Tel Erezyon Tezgahı

2 Adet

İndüksiyon Kaynak Tezgahı

1 Adet

Universal Silindirik Taşlama Tezgahı

4 Adet

Yüzey Taşlama Tezgahı

1 Adet

CNC Takım Ölçme Tezgahı

1 Adet

Lazer Markalama Tezgahı

1 Adet

 

 

Elmas Makina müşterilerine daima kaliteli, hızlı, verimli özel kesici takım üretmeyi hedeflemektedir. Kârlılığınızı arttırmak, zamandan tasarruf etmek adına bizim ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize en uygun maliyet ile özel hazırlanmış takımların kullanma imkanı sunuyoruz.

Bizlere info@elmasmakina.com.tr mail adresinden, İletişim Sayfasındaki formdan veya +90 212 674 34 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Elmas Kaynaklı Özel TakımlarKarbür Özel FrezelerOtomat Torna TakımlarıKarbür Kılavuz ve Pafta ÜretimiStandart Karbür FrezelerStandart Karbür Matkaplar ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tek bir firmadan temiz edebilirsiniz.

Elmas Makina, Türkiye’de tüm üretim sektörlerinin birincil ihtiyacı kesici ve delici özel takım imalatını yapmaya her daim hazırdır. Bu bağlamda;

  • Personelimiz, sürekli eğitime tabi tutulmaktadır. Bölümünde uzman ve profesyoneller ile çalışmayı tercih ederiz.
  • Üretim için makina, yazılım, imalat süreci ve teslimat konusunda en son teknolojiyi kullanıyoruz.
  • Yalnızca üretici tarafından sağlanan üretim standartlarıyla garanti edilen hammaddeleri kullanırız.
  • En iyisine karar verebilmeniz için ayrıntılı ve şeffaf teklifler sunuyoruz.
  • Size makul maliyetlerle en yüksek kaliteyi ve profesyonellik vermeyi taahhüt ediyoruz.

Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.