Karbür Kılavuz ve Pafta Üretimi

Karbür Kılavuz ve Pafta Üretimi

Elmas Makina;

Standardın dışında tuttuğu üretim anlayışını, sektörün önemli ihtiyaçlarından olan kılavuz ve pafta imalatında da sürdürmektedir. Piyasa standartlarının çok üstünde dayanıklılığı olan kobalt alaşımlı Yüksek Hız Çeliği (HSS-Co), ihtiyaca göre komple karbür veya çelik gövdeli karbür plaketli kılavuz ve paftalar üreterek, işlenecek parçanın zaman kaybı ve imalat sürecini minimum seviyelerde tutmayı hedeflemekte olan firmamız, özel tasarım ürünlere dair tecrübesini ve yeteneğini pafta ve kılavuz imalatında da sergileyerek sektörün ileri gelen kesici takım üreticilerinden biri olmayı başarmıştır.

Standart ve Özel Ölçülü Üretimler Yapmakta Olduğumuz Ürünlerimiz;

Metrik (M)
Metrik İnce Vidalar (MF)
(W) Withowrth (BSW – BSF)
UNC
UNF
UNEF
UNS

Pg (Elektrik Sanayisinde Kullanılır)
Vg (Ventil Gevinde)
Trapez (TR)
Boru ve Gaz Dişler
(BSP, R, G)
Konik Boru Dişler
(BSPT, NPT, NPTF)

Örnek

 

 

Elmas Makina müşterilerine daima kaliteli, hızlı, verimli özel kesici takım üretmeyi hedeflemektedir. Kârlılığınızı arttırmak, zamandan tasarruf etmek adına bizim ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize en uygun maliyet ile özel hazırlanmış takımların kullanma imkanı sunuyoruz.

Bizlere info@elmasmakina.com.tr mail adresinden, İletişim Sayfasındaki formdan veya +90 212 674 34 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Elmas Kaynaklı Özel TakımlarKarbür Özel FrezelerOtomat Torna TakımlarıKarbür Kılavuz ve Pafta ÜretimiStandart Karbür FrezelerStandart Karbür Matkaplar ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tek bir firmadan temiz edebilirsiniz.

Elmas Makina, Türkiye’de tüm üretim sektörlerinin birincil ihtiyacı kesici ve delici özel takım imalatını yapmaya her daim hazırdır. Bu bağlamda;

  • Personelimiz, sürekli eğitime tabi tutulmaktadır. Bölümünde uzman ve profesyoneller ile çalışmayı tercih ederiz.
  • Üretim için makina, yazılım, imalat süreci ve teslimat konusunda en son teknolojiyi kullanıyoruz.
  • Yalnızca üretici tarafından sağlanan üretim standartlarıyla garanti edilen hammaddeleri kullanırız.
  • En iyisine karar verebilmeniz için ayrıntılı ve şeffaf teklifler sunuyoruz.
  • Size makul maliyetlerle en yüksek kaliteyi ve profesyonellik vermeyi taahhüt ediyoruz.

Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.