Karbür Parmak Frezeler

Karbür Parmak Frezeler

Karbür Parmak Frezeler,

Misyon edindiği yerli üretimde en yüksek kalite anlayışı çerçevesinde, ülkemizin yerli üretimi az olmasına rağmen güncellenen sanayi koşullarında CNC işleme merkezlerinin kullanımındaki artış ile talebi oldukça yoğunlaşan karbür parmak freze imalatını hayata geçirmiştir. Karbür Parmak Frezeler İtalyan menşeili karbür (Sert Metal) hammaddesi ile 5 Eksen CNC Bileme tezgâhlarında üretilir. Daha sonra uygun görülen maksimum performanslı kaplamaları yapılarak üreticilerimize sunulmaktadır. Elmas Makina, Standart Karbür Parmak freze imalatındaki çalışmalarını yeni takım geometrilerini takip edip uygulayarak en üst düzeyde tutup günümüz itibari ile 2000 farklı çeşitte ürünün stoğunu üreticilerimiz için hazır tutmaktadır. Standart Karbür Parmak Freze ölçülerinin ve detaylarının bulunduğu kataloğumuzu firmamızdan temin
edebilirsiniz.

Örnek

 

 

Elmas Makina müşterilerine daima kaliteli, hızlı, verimli özel kesici takım üretmeyi hedeflemektedir. Kârlılığınızı arttırmak, zamandan tasarruf etmek adına bizim ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize en uygun maliyet ile özel hazırlanmış takımların kullanma imkanı sunuyoruz.

Bizlere info@elmasmakina.com.tr mail adresinden, İletişim Sayfasındaki formdan veya +90 212 674 34 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Elmas Kaynaklı Özel TakımlarKarbür Özel FrezelerOtomat Torna TakımlarıKarbür Kılavuz ve Pafta ÜretimiStandart Karbür FrezelerStandart Karbür Matkaplar ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tek bir firmadan temiz edebilirsiniz.

Elmas Makina, Türkiye’de tüm üretim sektörlerinin birincil ihtiyacı kesici ve delici özel takım imalatını yapmaya her daim hazırdır. Bu bağlamda;

  • Personelimiz, sürekli eğitime tabi tutulmaktadır. Bölümünde uzman ve profesyoneller ile çalışmayı tercih ederiz.
  • Üretim için makina, yazılım, imalat süreci ve teslimat konusunda en son teknolojiyi kullanıyoruz.
  • Yalnızca üretici tarafından sağlanan üretim standartlarıyla garanti edilen hammaddeleri kullanırız.
  • En iyisine karar verebilmeniz için ayrıntılı ve şeffaf teklifler sunuyoruz.
  • Size makul maliyetlerle en yüksek kaliteyi ve profesyonellik vermeyi taahhüt ediyoruz.

Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.