Üretim

Üretim

Elmas Makina

1800 m² alan üzerine kurulu, planlı ve uyumlu çalışma prensiplerine göre dizayn edilmiş 3 ayrı kattan oluşan üretim imalathanesi vardır. Yönetim & Planlama bölümü, depo ve hizmet alanları, sosyal ihtiyaç ve yemekhanesi, ISO 9001 kalite şartnamelerine göre düzenlenmiş imalat planlamasına ve işçi sağlığına uygun yönetmelik doğrultusunda çalışan 50 kişilik uzman personel kapasitesiyle, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını mükemmel kalite, maksimum hassasiyet ve Üretim proseslerinde minimum zaman kaybı mentalitesi doğrultusunda sürdürmekte ve her geçen gün imalat ivmesini bir üst noktaya taşımaktadır.

CNC Dik & Yatay İşleme Merkezleri

Lazer Markalama Ünitesi

CNC ve Manuel Bileme

Hassas Ölçüm ile Mükemmel Kalite

Yönetim & Planlama & Kalite Kontrol

Geniş Kapsamlı Karbür Stoğu

Üretim Aşamaları

Elmas Makina ’nın, çalışma düzeni sürekli geliştirilebilir ve kapasitesi arttırılabilir olarak düzenlenmiş imalat programlamasında, birbiri ile bağlantılı 3 katlı bir üretim departmanı bulunmaktadır. Takımın malzemesine göre SMP veya HSS malzeme öncelikle hammadde çubuklardan dilimlenir, devamında yatay işleme merkezlerimizde, istenilen ölçülendirme ve şekil doğrultusunda yatay işlem görür. Çeşitli ara işlemleri takiben istenilen ürün imalathanemizde son olarak 5 Eksen CNC Bileme Tezgahlarında operasyona tutulduktan onra kalite kontrol ve lazer markalama ünitelerimizde üretimini bitirir. Kalite kontrolden olumlu not alan özel sipariş parçamız teslim edilmek üzere raflardaki yerini almaktadır.

 

 

Elmas Makina müşterilerine daima kaliteli, hızlı, verimli özel kesici takım üretmeyi hedeflemektedir. Kârlılığınızı arttırmak, zamandan tasarruf etmek adına bizim ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize en uygun maliyet ile özel hazırlanmış takımların kullanma imkanı sunuyoruz.

Bizlere info@elmasmakina.com.tr mail adresinden, İletişim Sayfasındaki formdan veya +90 212 674 34 12 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. 

Elmas Kaynaklı Özel TakımlarKarbür Özel FrezelerOtomat Torna TakımlarıKarbür Kılavuz ve Pafta ÜretimiStandart Karbür FrezelerStandart Karbür Matkaplar ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı tek bir firmadan temiz edebilirsiniz.

Elmas Makina, Türkiye’de tüm üretim sektörlerinin birincil ihtiyacı kesici ve delici özel takım imalatını yapmaya her daim hazırdır. Bu bağlamda;

  • Personelimiz, sürekli eğitime tabi tutulmaktadır. Bölümünde uzman ve profesyoneller ile çalışmayı tercih ederiz.
  • Üretim için makina, yazılım, imalat süreci ve teslimat konusunda en son teknolojiyi kullanıyoruz.
  • Yalnızca üretici tarafından sağlanan üretim standartlarıyla garanti edilen hammaddeleri kullanırız.
  • En iyisine karar verebilmeniz için ayrıntılı ve şeffaf teklifler sunuyoruz.
  • Size makul maliyetlerle en yüksek kaliteyi ve profesyonellik vermeyi taahhüt ediyoruz.

Sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız.